FOCUSLU ULTRASON AMELİYATSIZ  DEKOLTE GENÇLEŞTİRME YÖNTEMİ

Bozulmaya başlayan cilt yapısı, kolajen – elastin gibi temel elemanları azalan, zayıflayan, bağ dokusundaki değişiklikler sonucu sarkan, kırışan cilt ve cilt altı dokuları toparlayan bir yöntemdir. Uygulama sonrası işe ve sosyal hayata hemen dönülebilen ultrasonik bir yöntemdir.
Bu yöntem Amerika F.D.A onaylı, sonuçları kanıtlanmış, güvenli bir yöntemdir. Sarkan çene bölgesi toparlanabilir, gıdı ve boyun sarkmaları düzeltilebilir, düşen kaşlar kaldırılabilir, torbalanmış göz kapakları düzeltilebilir, göz ve ağız çevresi kırışıklıkları başta olmak üzere yüz ve boyun dekoltedeki kırışıklıklar düzeltilebilir.
Derinden yüzeye doğru kas tabakası, deri altı tabaka ve deride ses dalgaları aracılığı ile pek çok noktada minik ısı değişiklikleri oluşturulmakta, ısı etkisi ile sarkan dokular hemen toparlanmakta, ısı nedeni ile oluşan iyileşme reaksiyonu sonucu kollajen üretimi tetiklenmektedir. Artan kollagen sonucu cildin esnekliği artmakta ve aynı zamanda cilt gençleşmektedir. Focus Ultrason ile bu etkiler uygulama sonrasında yaklaşık 3-6 ayda oturmaktadır. Kısaca ulthera yöntemi sayesinde uygulamanın yapıldığı andan itibaren başlayan ve takip eden 3-6 aya yayılan cildi geren ve gençleştiren bir iyileşme süreci başlamaktadır. Ameliyatsız yüz germe ve yüz – boyun gençleştirme uygulaması sonrasında cildin yüzeyinde herhangi bir uygulama izi olmaz, Bu sayede hastalar uygulamanın hemen sonrasında işlerine ve sosyal hayatlarına dönebilir.

Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?
Ultrasound teknolojisi ile cildin derinliklerine akustik enerji gönderilerek, cilde herhangi bir hasar vermeden cilt altının ısıtılması sayesinde ciltte sıkılaşma ve gerginlik sağlayan, kollajen üretimini arttıran bir yöntemdir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir